Ahşap Mumluk
Ahşap Mumluk
Ahşap Mumluk

Ahşap Mumluk (ODM100020)

Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)
₺750,00 `den başlayan taksitlerle

 

Zeytin ağacı ahşap mumluk yapısı itibari ile tektir ve eşi yoktur. Tamamen usta zanaatkarlar tarafında el işçiliği ile yapılmıştır. Zeytin ağacının pürüzsüz dokusu ve kendine özgü deseni evinize şıklık katacaktır.İster mumluk ister sosluk olarak kullanabilirsiniz.

Usta zanaatkarlar tarafından el işçiliğiyle yapılan zeytin ağacı ahşap mumlukların pürüzsüz dokusu ve kendine özgü desenleri evinizi büyüleyecek 
Yapısı itibari ile her ürün tektir ve başka bir benzeri yoktur. Anti-bakteriyel bir ahşap olduğu için gıda ile temasa uygundur. 
Bakımı sadece zeytinyağıyla yapılır.
Ölü zeytin ağacı köklerinden elde edilerek yapılmıştır.

 

:

Ürün Ölçüleri

Boy: 33cm. En: 20cm. Kalınlık 2cm.

Kullanma Talimatı

Ürünü elde soğuk su ile yıkayarak ya da nemli bir bezle silmenizi tavsiye ederiz. Ürünü ıslak bırakmayınız.

Kimyasal madde ile veya bulaşık makinasında kesinlikle yıkamayınız. Ağacın parlaklığının kaybolduğunu düşündüğünüzde bir bez yardımıyla zeytin yağı ile silebilirsiniz. Bu işlem ağacınızın ömrünü uzatacaktır.

Doğal ağaç ürünler yapıları gereği tüm önlemler alınsa dahi zamanla çatlama yapabilir. Uzun süre kullanabilmeniz için Kullanım Tavsiyesine uymanızı öneririz.

Satışa sunduğumuz bütün zeytin ağacı ürünlerimizin hiçbiri için ağaç kesilmemiştir. Ham madde, ayakta olup ölmüş olan ya da yakılmak için satılan kütükler içinden seçilmişlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı