Meditasyon Ürünleri
ODTA100788
ADET
₺229,00 KDV Dahil

Meditasyon, Tütsü Hediye Kutuları ve Fiyatları

Ait olduğu kültüre göre farklı tekniklerde uygulanan meditasyon kelime anlamı olarak derin düşünme şeklinde ifade edilebilir. İç huzura erişmek ve zihinsel olarak rahatlamak gibi amaçları bulunan ve zihinsel veya fiziksel olarak yapılan meditasyonun ilk ortaya çıkışı ise dini ritüellere ve dini düşüncelere dayanıyor.

Ufku açarak gerçek farkındalığa erişmeyi sağlayan meditasyonun yapılması sırasında konsantrasyonu artırabilmek için çeşitli aromalarda tütsülerden yararlanılır. Kötü enerjiyi uzaklaştırdığı bilinen tütsüler, meditasyon ve yoga gibi aktivitelerin yanı sıra dinlence zamanlarında hoş kokusundan dolayı da tercih edilebiliyor.

Dumanı giderilen ve yakıldığında yalnızca aroması yayılan tütsüler, alışılagelmişin dışında bir hediye sunmak isteyenlerin sevdiklerine verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Hangi amaca dayanarak verilirse verilsin hediye verilen kişinin huzurlu anlar geçirmesine ve belki de meditasyon ile tanışmasına vesile olabilirsiniz. Tütsü hediye kutuları yoga ve meditasyon teknikleri ile ilgilenen tanıdıklarınız için de hoş bir hediye seçeneğidir.

Meditasyon & Tütsü Hediye Kutusu İçerikleri

Meditasyon & tütsü hediye kutuları özenle hazırlanmış içerikleriyle dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Kutuların içeriğinde yalnızca meditasyon için kullanılan tütsü ve buhurdanlık yer almaz. Ayrıca bambu kavanozda detox çayı, kış çayı ve cam kavanozda defne yaprakları ile bu çayları bardakta demleyebilmek için çelik bardak içi süzgeç de bulunmaktadır. Lavanta yağı, balmumu, resim çerçevesi ve namaste motto kart gibi çeşitli hediyeler ise meditasyon hediye kutusunu daha zengin bir içeriğe dönüştürüyor.

Tütsü hediye kutusu hem zarifliğiyle hem de hediye alacağınız kişiye özenle düşünülerek alınmış bir hediye hissi oluşturacak olmasıyla diğerlerinin arasında fark edilebilir bir hediyedir. Sevdikleriniz için özenle seçtiğimiz meditasyon & tütsü hediye kutularımızı incelediğinizde Ona Değer dediğinizi duyar gibiyiz.

İşte tam da bu yüzden onadeger.com olarak sizlerin yerine birbiriyle en uyumlu hediyeleri bir araya getirdik. Ellerinizle hazırladığınız anlamlı hediyeleri aratmasın diye tasarladığımız meditasyon hediye kutularımız, tereddüt etmeden satın alabileceğiniz kaliteli ürünler ile donatılmıştır. İşlevsel bir hediye olmasının yanı sıra görünümüyle de oldukça şirin bir hediye olacaktır.

Ona Değer Kişiye Özel Hediye Kutusu Paketleri

Ona Değer hediye kutularının her biri kendi içinde anlamlı bir bütün yakalayacak şekilde tasarlanarak sizlerin beğeninize sunulmuştur. Çeşitli isimlerle adlandırılan kişiye özel hediye kutusu paketlerimiz arasında seçim yapmak da oldukça kolay. Çünkü her biri özel detaylarıyla birbirinden ayrılıyor. Böylece hediye alacağınız kişi veya kişilerin beğenilerine uygun olanı aralarından seçmeniz mümkün olacaktır.

Kişiye özel hediye kutusu olarak değerlendirdiğimiz meditasyon & tütsü hediye kutusu paketlerinin içeriğinde hem meditasyon ile ilgilenen hem de yalnızca hoş kokudan hoşlananlar için birbirinden farklı seçenekler yer alıyor. Örneğin; “Arınma Zamanı Hediye Kutusu” tam takım tütsü malzemelerini içeriğinde bulundururken, “Bakım Zamanı Hediye Kutusu” içeriğinde ise bakım ürünlerinin yanı sıra hoş kokulu tütsü ve seramik buhurdanlık ile 2’li fincan takımı gibi çeşitli ürünlere yer verilmiştir. Böylece hediyenin verileceği kişiye bağlı değişen içerik vurgusunu belirleyerek, meditasyon & tütsü hediye kutuları arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Adaçayı Tütsü Hediye Kutuları

Tütsünün insan üzerinde bıraktığı etki hakkında herkesin bir fikri vardır. Genel anlamda değerlendirildiğinde kötü kokuları bastırma özelliği, ortama olumlu enerji yaydığı yani insanların davranışlarını pozitif yönde etkilediği veya sakin bir ruh hali sağladığı bilinmektedir. Sandal, ardıç, sedir, lavanta, limon, gül ve adaçayı gibi çeşitli aromaya sahip tütsü çeşitleri bulunur. Peki ya bunlardan adaçayı tütsüsünün faydaları neler?

Meditasyon yaparken sıklıkla yer verilen adaçayı tütsüsü, kişiye zihnin daha iyi yoğunlaşmasını sağlayacak olan pozitif durgunluk hissine ulaşmasına yardımcı olur. Adaçayı tütsüsünün zihin sakinleştirdiği ve düşüncelerin daha derinlere ulaşmasını sağladığı bilinmektedir.

Ortama güzel koku yayılması amacıyla tercih edilen tütsü, kullanımıyla birlikte kısa süre içerisinde üzerinizde bıraktığı etkiyi hissettiğinizde onu adeta hayatınızın bir parçası haline getirmenizi sağlayacaktır. Adaçayı tütsüsü olumsuz enerjiyi ortamdan uzaklaştırır. Yatıştırıcı etkisi vardır. Rahat uyumayı sağlar. Günlük kullanıma uygundur.

Meditasyon & tütsü hediye kutularımızda yer verdiğimiz adaçayı tütsüsü bilinen en eski tütsü çeşididir. İnsan üzerindeki etkilerinden ve çalışırken, dinlenirken, kitap okurken veya banyoda kısacası günlük olarak kullanılabilme özelliği nedeniyle tercih ettiğimiz adaçayı tütsüsünün kokusu da oldukça yumuşaktır. Herkesin seveceği naif bir kokusu vardır. Bu nedenle meditasyon & tütsü hediye kutularımızı yalnızca meditasyon veya yoga yapanlar için değil, hoş kokuya önem veren sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Yoga Yapanlar için Hediye Fikirleri

Yoga çeşitli bedensel hareketlerle ruhunu dinlendirmeyi başarmak ve pozitif bir kişiliğe ulaşmanın verdiği mutluluğu hissetmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Kendi iç dünyalarında çıktıkları yolculuğun kişi üzerinde bıraktığı etkiyi fark edenler bir daha yogadan uzaklaşamıyor. Bu hazzı yakalayanlar için alınabilecek en güzel hediyeyi sizler için hazırladık.

Yoga severlerden ilham alarak tasarladığımız meditasyon & tütsü hediye kutularımızda onlara kendilerini yoga yaparken rahat hissettirecek yüzde yüz doğal adaçayı tütsüsüne yer verdik. Bunun ile  yetinmeyerek seramik buhurdanlık, kış çayı, detox çayı, mum, sukulent, resim çerçevesi, lavanta yağı ve bardak içi süzgeç gibi pek çok ürünü de tasarımlarımız arasına aldık.

Ahşap kutu içerisinde hoş bir sunumu olan meditasyon & tütsü hediye tasarımımızın görünümü de ürünün doğallığını yansıtır niteliktedir. Göze hitap eden görünümü ve içeriğinin çeşitliliği ona değer diyeceğiniz cinsten. Sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz özenle hazırladığımız hediye kutularımız her zevke hitap edecek farklı konseptlere sunulmaktadır. Siz de ona değer bir hediye almak isterseniz, bu neden bir meditasyon & tütsü hediye kutusu olmasın?

Hangi Meditasyon & Tütsü Hediye Kutusu Kime Alınır?

Onadeger.com olarak sizlere sunduğumuz meditasyon & tütsü hediye kutuları çeşitli konseptlerde hazırlanmıştır. Bunun sebebi herkesin zevkine ve tarzına uygun olanı kolaylıkla bulabilmenizi sağlamaktır. Tasarladığımız meditasyon hediye kutularından bazıları şunlardır:

Arınma zamanı hediye kutusu: Bu hediye kutumuz adaçayı tütsü, buhurdanlık, balmumu, kış çayı, lavanta yağı, detox çayı, kış çayı, defne yaprakları ve çelik bardak içi süzgeç gibi ürünleri içerir. Sürgü kapaklı ahşap kutu içerisinde hazırlanan hediye kutusu meditasyon veya yoga yapanlara alınabilecek hediyelerin başında geliyor. 

Meditasyon zamanı: Doğal lavanta ve limon aromalı sabun ile Arınma Zamanı Hediye Kutusundan ayrılan bu hediye kutumuz, enerjinizi yükseltecek bir içerikle sunuluyor. Tamamen doğal ürünler olması nedeniyle kaliteli bir hediye almanın verdiği rahatlığı hissedeceksiniz.

Namaste hediye kutusu: Namaste motto kartın anlamı, yoga veya meditasyon yapan herkesçe bilinmektedir. Meditasyon yapmaya başlamadan önce saygı gösterme amacıyla yapılanları içerir. Meditasyon ile tanışmasını istediğiniz bir kişiye alabileceğiniz bir hediye kutumuzdur.

Bakım zamanı hediye kutusu: Anneler günü, sevgililer günü ve evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde eşe alınabilecek hediyeler kategorisinde yer verebileceğiniz bir hediye kutusudur. İçeriğinde bayanların beğenerek kullanacağı yüz temizleme cihazı, tonik ve yüz temizleme jeli gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca tekli 4 adet türk kahvesi, seramik buhurdanlık ve 2’li porselen fincan takımı da konseptte yer verilen diğer hediye ürünleridir. Bu konsepte ek olarak 2’li veya 3’lü adaçayı tütsü ürünümüzden de ayrıca sipariş verebilirsiniz.

Diğer meditasyon & tütsü hediye kutularımız arasında ise meditasyon hediye kutusu, namaste detox hediye kutusu ve namaste arınma hediye kutusu yer almaktadır. Bu konseptler ise defne yaprakları ve sukulent gibi ürünler ile diğerlerinden farklılaşmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı