Kadına Hediye
ODF546644655874
ADET
₺456,61 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Doğum Günü Hediye Kutuları
ODK40058
ADET
₺600,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
Doğum Günü Hediye Kutuları
ODC454346
ADET
₺426,10 KDV Dahil
₺466,78 KDV Dahil
Doğum Günü Hediye Kutuları
ODC5475478786
ADET
₺500,00 KDV Dahil
₺558,31 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Kurumsal Hediye Kutuları
ODK13405
ADET
₺499,00 KDV Dahil
₺507,46 KDV Dahil
Öğretmenler Günü Hediye Kutuları
ODN100071
ADET
₺550,00 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Doğum Günü Hediye Kutuları
ODN100018
ADET
₺850,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
Boş Hediye Kutusu
ODB25434313
ADET
₺140,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil

Doğum Günü Hediye Kutuları, Doğum Günü Hediye Kutusu Modelleri ve Fiyatları

Doğum günü gibi tarihe özel bir günde, sevdiklerinizi onu şımartacak hediyelerle mutlu etmek, insanlık tarihi boyunca süre gelmiş en eski kültürlerdendir. O kadar eskidir ki, hiçbir araştırma doğum gününün ne zaman bir kültür haline geldiğini ortaya koyamamıştır.

İnsanların anlamlı hediyelerle birbirlerini mutlu etmek istemesi için doğum gününden etkili bir gün olamaz. Çünkü yaşam serüveninin yıllık durak noktası, insanlara var olmanın ne demek olduğunu, sevmenin ve sevilmenin ne anlama geldiğini insanlara hatırlatır. Bu özel duyguların yaşandığı doğum günlerinde hediyelerle günü taçlandırmak ne büyük bir mutluluk olurdu.

Kişiye Özel Doğum Günü Hediye Kutusu

Birisine hediye almaya karar verdiniz fakat vereceğiniz karar için uzman bir öneri arıyorsunuz. İşte o zaman “Ona Değer” bir hediye için onlarca farklı seçeneğe sahip, premium kişiye özel doğum günü hediye kutularımızı değerlendirebilirsiniz. Paketlerimizin içerisinde belirli bir şablona uygun, uyumlu bazı ürünler bir araya getirilmiştir. Armağan edeceğiniz kişinin özelliklerine ve nelerden hoşlanabileceğine göre içeriklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bu özel günün anlamını sözcüklerle ve tebriklerle ifade etmek için size güzel bir şans sunan doğum günü hediye kutularımıza, dilediğiniz notları ekleyebilirsiniz. Tasarımcılarımızın kendi el yazısıyla hazırlanacak bu mesajınızı, kutunun içerisine yerleştiriyoruz. Ürün içeriklerini ve paket detaylarını, web sitemizdeki ürün sayfalarına gideren inceleyebilirsiniz. Her zevke, her konsepte uygun ürünlerle hediye sektörünün öncülerinden olmaya devam ediyoruz.

Doğum Günü Hediye Kutularıyla Eşsiz Bir Sunum

Sevdiklerinizin hayatına bu özel günde alacağınız ince ve zarif bir hediyeyle dokunmak istemez misiniz? Sizler için tasarladığımız ve doğum günleri için özel öneme sahip doğum günü hediye kutularıyla etkisini hissedeceğiniz bir armağan sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşa hediye doğum günü kutusu, sevgiliye hediye doğum günü hediyesi kutusu ve daha onlarca farklı konsept ve içerikle doğum günlerinde ihtiyaç duyacağınız en güzel seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Özenle Tasarlanmış Doğum Günü Hediye Paketleri

Online mağazamızda sunulan tüm hediye paketler, hediyeler ve kutularla birlikte mükemmel bir uyum içerisindedir. Özel olarak tasarlanan bu setler, dayanıklı bir çerçeveden ve kaliteli ürünlerden meydana gelmektedir. Kız arkadaşa doğum günü hediyesi, erkek arkadaşa doğum günü hediyesi veya yakınlara doğum günü paketleri gibi farklı kategoriler arasından seçim yapmakta özgürsünüz.

Birbirinden ayrı değerlendirilmesi gereken doğum günü paketleri, farklı ürün ve farklı şablonlara sahiptir. Anlamlı bir hediye, doğum günü sahibi için özel bir anlam ifade edecektir. Kullanıldığında sizi hatırlatacak ve kaliteli ürünlerle bir araya getirilen konsept hediye kutusu seçeneklerimize göz atabilirsiniz. 

Doğum Günü için Hediye Fikirleri

Sizlere ilham olabilecek, hediye edebileceğiniz bazı ürün ve ürün gruplarına hediye paketlerinde yer vererek zorlu bir süreçte sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. OnaDeger.com’un özenle bir araya getirdiği hediye kutuları; herkes için birçok alternatifi bir araya getiriyor. Bakıma önem verenler için kişisel bakım temalı, çay ve kahve tutkunları için özel temalı, kupa ve bardak sevenler için özgün temalı, not almayı sevenler için defter ve kalem temalı birçok ürünümüzü bir fikir olarak değerlendirebilirsiniz.

Doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerimizi mutlu etmek için hediye paketlerinin işimizi kolaylaştırdığını biliyoruz. Doğum günü hediyelerini teslim edeceğiniz kişisel özelliklerine ve ilgi alanlarına göre şekillendirebilmeniz için bol alternatif sunuyoruz. “Ona Değer” bir hediye almak, bu özel günde özel hediye kutularına sahip sunum özellikleriyle gününüzü renklendirmeye ne dersiniz?

Doğum gününü kutlamak için onadeger.com’un eğlenceli içeriklerinden daha iyi bir yol olamaz. Bu harika doğum günü hediye kutuları çeşitleri doğru hediyeleri bulmak için Happy Birthday şarkısını söylemek kadar kolay. Hızlı teslimat ve standart gönderimlerde ücretsiz kargo avantajıyla, doğum günlerini kolay hale getirebilirsiniz. 

Doğum Günü Hediye Seçimi

İyi bir doğum günü hediyesinin, maddi niteliğinden ziyade anlamlı olması ve verildiği kişiye kendini özel hissetmesi esastır. İşte sizler için derlediğimiz bazı doğum günü hediyeleri:

  • Fotoğraf Çerçevesi: Kişiselleştirilmiş bir fotoğraf çerçevesine en sevdiğiniz anılarınızdan bir fotoğraf koyabilirsiniz.
  • El Yapımı Ürünler: Kendin yap tarzı ürünlerle doğum günü hediyenizi daha da özelleştirebilirsiniz. El emeğinizin bulunduğu bir hediye kadar etkili bir şey yoktur.
  • Belirli Bir Tarihte Açılacak Zarflar: Hediye kutularınıza ekleyebileceğiniz, belirli bir tarihte açılmasını istediğiniz zarflarla uzun soluklu ilişkileriniz için eşsiz bir armağan tasarlayabilirsiniz. Belirli bir tarih yerine, “beni özlediğinde aç”, “üzüldüğünde aç”, vb. notlar ekleyerek hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.
  • Kendin Yap Kupa Bardaklar: Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilecek ve hediye edecek kişinin kullandığı her an sizi hatırlamasını sağlayacak kendin yap kupa bardaklarla özel bir armağan oluşturabilirsiniz. Bu düşünceli olduğunuzu, ona değer verdiğinizi ve kendinizden kopan bir armağanla doğum gününü tebrik ettiğinizi gösterir.
  • Şiirin Etkisi: Herkes şair olamaz fakat herkes şiir yazabilir. İçinizden gelenleri iki satır da olsa şiire dökerek, doğum gününü sevdiğiniz veya bir arkadaşınız için özel hale getirebilirsiniz. Şiir yazma konusunda bir ilham arıyorsanız, duygusal yönünüzü ortaya çıkarabilecek şarkılar dinlemenizi önerebiliriz.
  • Fanatik Ürünler: Erkek arkadaşınızın, sevgilinizin veya eşinizin fanatik bir yanı mı var? O zaman doğum gününde ona güzel bir hediye almak için elinizde büyük bir koz olduğunu söyleyebiliriz. Bu hediye bir spor ile ilgili olabilir, astroloji olabilir veya bir içecek tutkunu olabilir. Ona Değer hediye kutularında bu tür içeriklere çokça yer veriyor, hediye seçiminde size kolaylık sağlaması için sizlerle buluşturuyoruz.
  • Çalma Listesi: Müziğin her dönem insanları etkilediği ve her dinlenildiğinde farklı duygular yaşattığı bilinen bir gerçektir. Müziğin etkisini avantaja dönüştürmek için doğum günü hediye kutularınıza bir çalma listesi ekleyebilirsiniz. Bu listeye ortak beğendiğiniz şarkıları, seyahatte dinlenecek şarkıları veya farklı bir şekilde kategorize edilmiş şarkıları ekleyebilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutuları

Hediye kutuları, hediye vermeyi sihirli hale getirme potansiyeline sahiptir. Temalı öğelerden oluşan bir koleksiyonla dolu mükemmel hediye kutusu, içerdiği her bir ürünün toplamından daha fazla keyif verebilir.

Belki de bunun nedeni, hediye kutularının, birini kişiliklerine, ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına hitap eden birden fazla öğe bulabilecek kadar tanıdığınızı ve önemsediğinizi göstermesidir.

Arkadaşınız, diğer herkesten daha fazla size yakın olan kişidir. Gerçek bir arkadaş, kendisini tanıdığınızı ve onun sizi çok iyi bildiğinizi gösterir. Kimi zaman bir aile bireyinden bile insana daha yakın olabilir. Durum böyleyken, onun nelerden ve hangi renklerden hoşlandığını, zevklerine neyin hitap ettiğini anlamak için de elinize birçok sebep geçektir. Buna göre yaptığınız bir değerlendirmede, arkadaşınıza alabileceğiniz etkili bir hediye kutusu için fikirler elde edebilirsiniz.

“Ona Değer” sitesi üzerinden arkadaşlığınızı hatırlatacak, onu özel hissettirecek onlarca farklı hediyeden dilediğinizi seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı