Babalar Günü Hediye Kutuları, Babalar Günü Hediye Kutusu Modelleri ve Fiyatları

Her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan babalar günü, özellikle evlatlar için büyük bir önem taşımaktadır. Bugünü özel yapan, babaya olan sevginin, saygının ve değerin hediyelerle ve güzel sözlerle gösterilmesidir.

Babalar günü, anneler gününün “erkek ebeveynler için anneler gününe resmi bir iş değer oluşturmak” amacıyla ilk kez kutlanmasından sonra birçok ülkede resmi tatil günü olarak kutlanmaktadır. İlk olarak 19 Haziran 1910’da Amerika’nın Washington eyaletinde kutlanan, sonraki yıllarda yavaş yavaş dünya genelinde kabul gören bu özel gün, ülkemizde de büyük bir değer görmüştür. 

Anneler ve çocuklar, eşleri ve babaları için bu özel gün için babaların kalbinde yer edinebilmek amacıyla babalara özel hediyeler sunmaktadır. “Ona Değer” diye düşündüğünüz hediyelerinizin yeni adresi onadeger.com üzerinden özenle hazırlanmış premium hediyeleri babanıza, eşinize, aile büyüğünüze, arkadaşınıza veya sevgilinize gönderebilirsiniz.

Babalara Özel Konsept Hediyeler

Babalar günü hediyesi için çok fazla seçenek arasında kalıyor ve bir türlü karar veremiyorsanız, tercihlerinizi kolaylaştırmak için sizler için konsept hediye kutularımızla bu özel günde yanınızdayız. Farklı kişilikler, farklı beğeniler ve farklı tarzlar için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş titiz hediye kutusu modellerimizle babalar günü için artık ne hediye alacağınızı düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz.

Hediyeniz sizden, gönderimi bizden kampanyamızla tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajıyla hediyelerinizi gönderiyoruz. Ayrıca İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetimiz de bulunmaktadır. Sipariş esnasında belirttiğiniz özel bir tarih için teslimat da yapabilmekteyiz. Hediye gönderimleri ve aynı gün teslimat ile ilgili detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konsept hediyelerimiz, ahşap malzemeden imal edilmiş birinci sınıf bir kutu içerisinde özenle konumlandırılır. Bu nedenle hediyelerimize “babalar günü hediye kutusu” adını veriyoruz. Ahşabın doğallığı ve zarafeti, hediyelerinizi daha fazla öne çıkaracak, kattığı değeri kat ve kat artıracaktır. Ayrıca ürünlerimizde kullandığımız ahşap malzeme, piyasada bulunan hediye kutuları arasında en kaliteli olan malzemedir. Sürgülü açma ve kapama özelliği olan, uzun yıllar kullanılabilen, kişiye kendisini özel hissettiren hediye kutularımız, babanızı mutlu etmek için seçtiğiniz hediyelerle mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

Babalar Gününde Hediye Edebileceğiniz Premium Kutular

Babalar her zaman en iyisini hak ediyor ve onlar için özel bir gün olan babalar gününde, kendilerini değerli hissetmelerini sağlayacak el yapımı kutularımızla bunu başarmanıza imkan sağlıyoruz. Ona Değer tasarımcılarının özenle hazırladığı bu çok sevilen hediye kutuları, özel günlerinizin kurtarıcısı olacak ve her yıl bizi tercih etmekten kendinizi alamayacaksınız. 

Emekli babalara, çalışan babalara, modern babalara, klasik zevklerden hoşlanan babalara, çaya ve kahveye düşkün babalara kişiye özel notlar da oluşturarak hediye edebileceğiniz ahşap kutular; hediyenizin değerini artıracak ve yıllar boyu özel bir hediye olarak anılacaktır. 

Babalar gününde, aynı gün teslimat avantajı sunan onadeger.com, İstanbul içi 2 saat içerisinde dilediğiniz bir ilçeye veya semte seçtiğiniz ürünleri kurye ile göndermektedir. Diğer şehirlerimize ise genellikle 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Dilerseniz, satın aldığınız tarihte değil de; talep ettiğiniz başka herhangi bir gün için de hediyelerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Hediye kutusu ürünlerinin yer aldığı sayfada, satın alım yaparken sipariş notu bölümüne bu tür taleplerinizi belirtebilirsiniz.

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Hediye edeceğiniz babanın kişiliğine, beğenilerine, nelerden hoşlandığına, hazır ürünler mi yoksa el işçiliği ile imal edilmiş ürünlerden mi hoşlandığına göre babalar günü için özel bir hediye tercih edebilirsiniz. Fakat binlerce hatta yüzbinlerce hediye arasından neye karar vereceğinizi bilmek oldukça zor. Bu tercihi kolaylaştırmak için “Ona Değer” ekibinin el işçiliği ile hazırlamış olduğu kaliteli hediye kutularını değerlendirebilirsiniz. Babaya ne hediye alınır diye soranlar için önerileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eğer babalar gününü kutlamak istediğiniz kişi kahve, çay veya viski gibi içeceklerin herhangi birisinden hoşlanıyorsa; içecek setlerini seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Bu tür hediye kutuları da “Ona Değer” web sitesinde çok sayıda alternatifle sunulmaktadır.
  • Çalışan ve işine ilgi duyan babalar için ofis ortamında gerek duyabileceği bazı ürünleri (not defteri, kalem, kupa bardak, vb.) içeren ürünleri hediye edebilirsiniz.
  • Özel hediyenin anlam ve önemini bilen, el işçiliğine önem veren babalar için kendin yap ürünleri ve bu ürünleri sergileyebilecek özel hediye kutuları ile eşsiz bir hediye tasarlayabilirsiniz. OnaDeger.com üzerinde bulabileceğiniz birinci sınıf özel ahşap hediye kutuları ile bu amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Parfüm ve kişisel bakım ürünleri gibi setler içeren hediye kutularıyla, babalar gününde ideal bir hediye gönderimi sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tür hediye paketlerinin içerisine sizin hazırlayacağınız notlar veya farklı türde metinlerle hediyenize değer katabilirsiniz.
  • Ona Değer web sitesinde bulabileceğiniz “patron hediye kutusu” veya “babam için hediye kutusu” gibi ürünleri inceleyerek, armağan edeceğiniz kişinin özelliklerine uygun, birçok farklı ürün içeren setlerimizi tercih edebilirsiniz.

Babalar Günü için Ahşap Kutulu Hediye Setleri

Babalar günü için ahşap hediye kutusu seçmek, ona vereceğiniz en prestijli armağanlardan birisidir. Müşterilerimizin etkili bir çevrimiçi platform kullanmalarını sağlayacak şekilde tasarladığımız onadeger.com adresinde, güvenle ahşap babalar günü hediye kutusu satın alabilir, dilediğiniz bir adrese, dilediğiniz bir tarihte ulaştırabilirsiniz.

Ahşap hediye kutularında yer alan ürünler, kaliteli, dayanıklı, ilgi gören, babaların kişilik ve karakterlerine göre şekillendirilen, birinci sınıf materyallerden meydana gelmektedir. Gün geçtikçe artan ürün çeşitliliğimizle siz de babanız veya babalar gününde hediye göndermek istediğiniz bir yakınınız için hediye satın alabilirsiniz. Seçeceğiniz hediyelerle onu mutlu edebilecek, ona verdiğiniz değeri gösterebilecek, onun hatırlandığını gösterebileceksiniz. 

Sürgü kapaklı ahşap kutular, eşyaların saklanması amacıyla tekrar tekrar kullanılabilir. Uzun yıllar ilk gün ki gibi yıpranmadan ve aşınmadan kullanılabilen bu dayanıklı kutular, en özel hediyelerinize ev sahipliği yapmak için özenle tasarlandı. Konsept ürünlere ve setlere uyacak şekilde imal edilen bu kutularla hediyelerinize daha fazla anlam kazandırabilirsiniz. 

Babalar Günü için Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

Hediye seçmenin ilk kuralı, maddi değeri yüksek ürünlerden ziyade; anlamlı, kullanışlı, özgün ve hediye edilecek kişinin özelliklerine uygun bir ürün tercih etmekten geçer. Babalar çoğunlukla aldıkları hediyelerden çok hediyenin kimden geldiğine bakar. Eğer sizin için hediye edeceğiniz kişi babanız veya önemli bir yakınızsa; bu durumda işi şansa bırakmamak için bazı hediye fikirlerine ve hediye paketlerine göz atabilirsiniz. “Ona Değer” bir hediye sunmak için sizler için oluşturduğumuz hediye setlerine göz atabilirsiniz.

Babaya Babalar Günü Hediyesi Seçimi

Evlatlar, en çok babaları için hediye almaktan hoşlanır ve onun yüzünde oluşacak ufacık bir mutluluk bile evlatları memnun eder. Eğer babalar günü için söz konusu babaya hediye almaksa işinizin kolay olduğunu söyleyebiliriz. Babanızı sizden daha iyi kimse tanıyamaz ve onun ilgi alanlarına göre bir seçim yapma şansını yakalayabilirsiniz. Spor ürünleri, içecek setleri, kişisel bakım ürünleri, vb. çok sayıda alternatiften babanız için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Eşe Babalar Günü Hediyesi Seçimi

Eşinizin babalar gününü kutlamak için hediye alternatiflerine göz atıyorsanız; önerimiz daha çok süs eşyalarından ziyade kullanışlı ürünlere yönelmeniz. Parfüm, kravat, saat, vb. ürünler içeren setler sizin için ideal babalar günü hediyesi olabilir.

Arkadaşa Babalar Günü Hediyesi Seçimi

Arkadaşınıza babalar gününde bir hediye almayı düşünüyorsanız; set halinde satılan ahşap hediye kutularımızdan onun beğeneceği tarzda ürünleri barındıran seçeneklere yönelebilirsiniz. Eğlenceli ürünler, dekorasyon ürünleri, kitap, müzik listeleri, vb. çok sayıda alternatiften dilediğinizi seçebilirsiniz.

Akrabaya Babalar Günü Hediyesi Seçimi

Abinize, amcanıza, dayınıza, büyükbabanıza veya farklı bir akrabanıza babalar gününde hediye vermek istiyorsanız; OnaDeger.com ekibinin özenle hazırladığı el yapımı hediye kutularını seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Her geçen gün artan geniş ürün çeşitliliği ile herkes için bir hediye seti barındırıyor, Türkiye’nin dört bir tarafında ücretsiz kargo avantajıyla gönderiyoruz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı